Με μεγάλη χαρά υποδεχτήκαμε πολλούς συναδέλφους στην κοπή της βασιλόπιτας του συλλόγου μας!
Παράλληλα αποχαιρετήσαμε τους συνταξιούχους συναδέλφους που τώρα έχουν πάρει τον δρόμο της ξεκούρασης κι απόλαυσης των δικών τους στιγμών , παρ΄όλα αυτά όμως, ποτέ δεν ξεχνούν ότι ήταν και πάντα θα είναι “δάσκαλοι” !
Ήταν μια όμορφη , “ζεστή” βραδιά κι ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς που μας τίμησαν και ψυχαγωγήθηκαν μαζί μας!!