Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ διοργανώνει ένα καλλιτεχνικό διαδικτυακό εργαστήρι , κόντρα στη μουντάδα και την απαισιοδοξία των καιρών , με την κ. Παρασκευή Παναγώτου , την Τετάρτη 16-12-2020 και ώρα 10.00-12.00 με την εφαρμογή zoom . Το εργαστήρι μπορούν να το παρακολουθήσουν όλοι όσοι ενδιαφέρονται χωρίς καμιά υποχρέωση χρηματική . Θα είναι εμπνευσμένο από τη λάμψη των Χριστουγέννων κι οι κατασκευές θα είναι εύκολες κι απλές , με υλικά που μπορούμε να βρούμε μέσα στο σπίτι μας.
![](https://dasknipchalk.gr/wp-content/uploads/2022/05/7081cca2f9cd0c06f2cce9e93d01dda9_L-770x513.jpg)